Tacikistan

Tacikistan

Şirket Profili

2012 yılında faaliyete geçen CCI Tacikistan The Coca-Cola Company (TCCC) markalarından oluşan gazlı ve gazsız içeceklerin Tacikistan’daki üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Bir adet fabrikası ve 100’ü aşan çalışanıyla 8 milyonluk bir tüketici kitlesine hizmet veren CCI Tacikistan’ın ürün portföyünde Bonaqua, Burn, Coca-Cola, Coca-Cola zero, Fanta, Fuse Tea, Piko ve Sprite markaları bulunmaktadır.

 

TacikistanÜrünler

Dünyanın en çok bilinen markası olan Coca-Cola Tacikistan’da 6 farklı paket alternatifiyle tüketicilere sunulmaktadır. Coke Light kalori almadan gerçek tadı arayanlar içindir. Coke Light Tacikistan’da 0.33 lt kutu olarak tüketicilere sunulmaktadır. Tüm dünyadaki en popüler meyveli gazlı içeceklerden biri olan Fanta Tacikistan’da portakal, armut ve buratino çeşitleriyle tüketicilere sunulmaktadır. Dünyanın limon özlü içecekler kategorisinde bir numaralı markası olan Sprite Tacikistan’da 5 farklı paket seçeneği ile tüketicilere sunulmaktadır.  Benzersiz tatlarla yüksek kalitede gazlı içecek ürün yelpazesi sunan Schweppes Tacikistan’da 0.33 lt kutu seçeneğiyle tüketicilere sunulmaktadır. Şişelenmiş su pazarında bir dünya markası olan BonAqua gazlı ve gazsız seçenekleriyle Tacikistan’da tüketicilere sunulmaktadır. Fruktime Tacikistan'da Düşes, Buratino ve Limon tatlarıyla 1 lt'lik PET şişelerde sunulmaktadır.   


İletişim

Coca-Cola Nushokihoi Tojikiston LLC
Tajikistan, Dushanbe,  Jomi 2/1a Str

adinteractive