Kariyer

Tek Takım

Keşfet

Neden CCI?

CCI’ın işe alım yaklaşımı aşağıdaki amaçlara odaklanır:

Faaliyet gösterdiğimiz çeşitlilik gösteren pazarlara uygun yüksek performanslı ve yetenekli çalışanlardan oluşan bir işgücü oluşturmak ve korumak.

Organizasyonel liderlik ve çalışanlarımızla ilgili vizyonumuz doğrultusundaki hedeflerimizi gerçekleştirmeyi sağlayan kapsayıcı bir şirket kültürü oluşturmak.

Yetenek havuzumuzu genişletmek için faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların toplumlarıyla birlikte çalışmak.

CCI’ın her zaman en iyi iş yeri olması için çalışma ortamımızı sürekli daha iyi hale getirmek.

İşe Alım

Faaliyet gösterdiğimiz çeşitlilik gösteren pazarlara uygun yüksek performanslı ve yetenekli çalışanlardan oluşan bir işgücü oluşturuyor ve koruyoruz.

İşe Alım Sürecimiz

Hem mevcut ihtiyaçlarımızı karşılamak hem de geleceğe yatırım yapmak için yetenekli ve işini iyi yapan çalışanlar arıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda odak noktamız, hem ilgili pozisyona hem de şirket kültürümüze uygun ve gelecekte liderlik rolü üstlenebilecek potansiyele ve motivasyona sahip adayları işe almaktır.

Yetenek kazandırma sürecimiz beş aşamadan oluşmaktadır.

En İyi Adayların Belirlenmesi

Yetenek kazandırma görevlisi, aday veri tabanını inceleyerek niteliklerinizin söz konusu pozisyonun gereksinimlerine uygun olup olmadığını belirler.

Pozisyonun gerekliliklerini anlama düzeyinizi ve işe uygunluğunuzu belirlemek amacıyla bir telefon/video mülakatı gerçekleştiririz.

Değerlendirme

Belirlenen adayların düşünce biçimi, davranış yapısı ve mesleki ilgi alanlarını belirlemek için İnternet üzerinden bir kişilik değerlendirmesi yaparız.

Mülakat

İnternet üzerinden yapılan değerlendirme testinde başarılı olursanız yetenek kazandırma görevlisi sizi mülakata davet eder.

Mülakatların amacı iş deneyimleriniz ve başarılarınız hakkında bilgi almaktır. Mülakatta yetenekleriniz ve potansiyeliniz hakkında detaylı bilgi almak için yetkinlik bazlı teknikler kullanılır.

Söz konusu pozisyonun düzeyine göre yetenek kazandırma görevlisi, işe alım müdürü, ikinci seviye yönetici ve fonksiyon/departman başındaki kişi sizinle mülakat yapabilir.

Seçme

Mülakatlar tamamlandıktan sonra yetenek kazandırma görevlisi ve işe alım müdürü bu aşamaya kadar başarılı olan adayları karşılaştırarak söz konusu pozisyona en uygun kişiyi seçer.

Referans Kontrolü

Standart operasyonel prosedürlerimiz kapsamında tüm adayların referansları kontrol edilir.

Yetenek kazandırma ekibimiz referans kontrolü için gerekli bilgileri almak amacıyla sizinle temasa geçecektir.

İşe alım sürecinde en son aşamaya gelmiş adaylardan biriyseniz, referans kontrolünüz olumlu sonuçlandıktan sonra tarafınıza bir teklif sunulur.

Size En Uygun Fonksiyon Hangisi?

Kurumsal İlişkiler ve İletişim

Kurumsal İlişkiler ve İletişim (PAC) fonksiyonu, CCI’ın vizyonu ve stratejisi doğrultusunda diğer şirketlerle, medyayla ve paydaşlarla ilişki kurmasını sağlamak ve ilişkileri sürdürmekle yükümlüdür. Halkla İlişkiler ve İletişim şirketimizin itibarını korumak için sistemler geliştirir; medya, siyasi organlar ve sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak faaliyetlerimizle ilgili sorunları çözer, böylece CCI’ın her zaman güvenilir bir şirket olarak kalmasını sağlar.

Hemen Başvur

Size Neler Sunuyoruz?

CCI'da her çalışanımızı bir "yetenek" olarak görürüz. CCI olarak becerilerinizi sürekli geliştirmenize fırsat sağlayacak çözüm ve sistemlere yatırım yapmaya öncelik veriyor, böylelikle en yüksek potansiyelinize ulaşmanıza ve kariyerinizde ilerlemenize imkan sağlıyoruz.

CCI’da Çalışma Ortamı

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2021.