Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde Yerim Salıyı Projesine 3 Ödül Birden!

Son Haberler Nisan 10, 2018

Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde Yerim Salıyı Projesine 3 Ödül Birden!

27 farklı kategoride yarışan birçok şirketten toplamda 326 ödül başvurusu gerçekleşti. Yerim Salıyı projemiz ile üç kategoride ödüle layık görülerek 2 Birincilik ve 1 İkincilik elde ettik.

Satış /Tüketim Noktası İçi Promosyonel Aktiviteler kategorisinde ve Yerel Odaklı Satış Noktası İçi Promosyonel Aktiviteler kategorisinde birincilik ödülü kazanırken, Doğrudan Postalama Çalışmaları kategorisinde ise ikinci olduk.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde Yerim Salıyı Projesine 3 Ödül Birden!

‘Yerim Salıyı’ 2017 yılının Eylül-Aralık ayları arasında 187 restoranda uygulanmaya başlanmıştı. Salı günlerini hedef alan projemiz, tüketicilere bu güne özel alışkanlık yarattı ve Salı günleri restoran günü ilan edildi. Böylece tüketicilerin özellikle Salı günleri dışarıya çıkarak bu restoranlara gitmelerini sağladık ve özel kampanyalarla ikinci menülerde %50 indirim ile sürpriz hediyeleri tüketicilerle buluşturduk.

Kampanyamız, sinemada, radyoda, sosyal medyada, Yandex navigasyon uygulamasında ve outdoor'da duyurularak geniş kitlelere ulaştı ve büyük başarı yakaladı. ‘Yerim Salıyı’ kampanyasını, bu yıl Haziran ayında tekrar başlatacak ve 700 noktaya daha ulaşacağız.

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2023.