• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 657,00
  • Değişim 0,15%
TR | EN

CCI Bangladeş

Yaratıcılığın, çeşitliliğin ve motivasyonun ön plana çıktığı bir iş ortamı yaratarak tercih edilen bir işveren olmanın gururunu yaşıyoruz

Ekiplerimizi birlik ve sinerji içerisinde hareket etmeye teşvik ediyoruz

Gelecek nesillere umut veriyoruz

Programlarımızla sürdürülebilirlik hedeflerimize doğru ilerliyoruz

Sayılarla CCI Bangladeş

300+
Çalışan
1
Şişeleme Fabrikası
278bn+
Satış Noktası
98,2mn+
Nüfus
8
Marka

Markalarımız

CCI Bangladeş Fabrikalarımız

CCI Bangladesh Fabrikalarımız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için, bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz:

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Bangladeş

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Su Geri Kazanım Projeleri
Jolodhi Projesi

CCI Bangladeş, su geri kazanım girişimi olan "Jolodhi" ile mahallelerdeki su kaynaklarını iyileştirmek, yağışlardan faydalanmak ve güvenli içme suyuna erişimi sağlamak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Atık Toplama Projeleri
Shristy Projesi

CCI Bangladeş, "Shristy" (Yaratılış) olarak bilinen Atıksız bir Dünya girişimi çerçevesinde atık azaltma, yeniden kullanma ve geri dönüştürmeye odaklanan üç yönlü bir strateji uygulamaktadır. Atıksız bir Dünya’ya inanan CCI Bangladeş, plastik kirliliğini azaltmak için çalışmaktadır.

Kadını Güçlendirme Projeleri
Porichonnotay Progoti Projesi

CCI Bangladeş, "Porichonnotay Progoti" (sağlık ve hijyen yoluyla ilerleme) gibi projeler aracılığıyla faaliyet gösterdiği coğrafyadaki toplumlar için güvenli ve hijyenik sanitasyon tesislerine erişim sağlamak için sürekli çalışmaktadır.

Gençlerin Güçlendirilmesi Projeleri
Paydaşlar İçgörü ve İletişim Ağı Geliştirme (SINC) Projesi

CCI Bangladeş, ilk kez özel-kamu paydaşlarıyla beraber hayata geçirdiği yetenek geliştirme programı Stakeholders Insight and Networking Capability (SINC) aracılığıyla ekip performansını ileri taşımayı hedeflemektedir.

Aspire Geleceğin Liderleri Programı (AFLP)

CCI Bangladeş, prestijli amiral gemisi girişimi olan ASPIRE Geleceğin Liderleri Programı'nı gururla sürdürmektedir. Bu saygın program, titiz bir işe alım süreci ile piyasadaki en iyi ve en umut vaad eden yeteneklerin Coca-Cola ailesine katılmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Öğrenci Staj Programı (SIP)

CCI Bangladeş’in bir diğer amiral gemisi olan Öğrenci Staj Programı (SIP), yeni mezunlara becerilerini geliştirmek ve akademi ile endüstri arasındaki boşluğu doldurmak için değerli uygulamalı deneyimler sağlar.

INSPIRE Kampüs Elçileri Projesi

CCI Bangladeş, INSPIRE Kampüs Elçileri’nin ilk grubunu açıkladı! 23 yetenekli birey, rekabetçi bir seçim sürecinden geçerek zafere ulaştı ve artık değerli projelerin parçası olarak zenginleştirici deneyimler kazanmaya ve parlamaya hazırlar.

CCI Gönüllüleri

Aktivite Gönüllüleri
Toplumsal Etki Ekibi (CIT) Projesi:

CCI Bangladeş bu yıl Dünya Çevre Günü'nü, faaliyet gösterdiğimiz coğrafyadaki toplumlarla birlikte kutladı. CCI Bangladeş, her CCI Bangladeş çalışanının sürdürülebilirlik girişimleri aracılığıyla gönüllü bir çevre elçisi olarak fark yaratma fırsatı bulacağı bir platform olarak bir Toplumsal Etki Ekibi’ni (CIT) başlattı. İlk CIT projemizde, elçilerimiz 6 okulda ağaç dikim etkinliği gerçekleştirdi ve fidan bağışında bulunarak Mymensingh bölgesindeki 6.000 öğrenciyle etkileşim kurdu.

Bağışlar

Maske Dağıtım Projesi

COVID-19 salgını sırasında CCI Bangladeş, Mymensingh bölgesindeki okullara maske dağıtarak toplumun refahına olan bağlılığını göstermiş, güvenlik ve bakıma olan adanmışlığını yansıtmıştır.

Kitap Dağıtım Projesi

CCI Bangladeş, övgüye değer bir girişimle, Mymensingh Bhaluka'da kitap bağışlarına öncülük ederek, toplum içinde eğitimi ve bilginin değerini teşvik etme konusundaki kararlılığının altını çizdi.

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfedin!

Ödüllerimiz
CCI Bangladeş SKA Kapsayıcılık kategorisinde En İyi İnovasyon ödülünü kazandı
Bizden Haberler
Coca-Cola Bangladeş, sürdürülebilir bir toplum için ağaçlandırma girişimini başlattı