• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 657,00
  • Değişim 0,15%
TR | EN

CCI Tacikistan

CCI Gönüllüleri olarak MegaFon Life Fest'te 100 kg'ın üzerinde PET topladık

CCI Gönüllüleri olarak Uluslararası Dünya Günü'nde Dünya Günü Maratonu’na katıldık

CCI Tajikistan Nevruz Festivali’ni kutladı

Sayılarla CCI Tacikistan

100+
Çalışan
1
Şişeleme Fabrikası
8bn+
Satış Noktası
10mn+
Nüfus
8
Marka

Markalarımız

CCI Tacikistan Fabrikamız

CCI Tacikistan Fabrikamız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için, bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz:

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Tacikistan

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Su Geri Kazanım Projeleri
İçme Suyu Kaynağına Erişim

Kapsayıcı, topluluk temelli ve özel sektör katılımı yaklaşımıyla, Tacikistan'ın kırsal bölgelerinde güvenli içme suyu kaynağına erişimi iyileştirmek için hayata geçirilen proje, 2022 yılında Tacikistan’ın tamamını kapsayacak şekilde genişletildi.

Atık Toplama Projeleri
Atıksız Dünya Etkinliği

CCI Tacikistan, 15.000'den fazla kişinin katıldığı MegaFon Life Fest müzik festivalinin içecek ortağı oldu. Festival, CCI Tacikistan'ın "Coca-Cola'ya Dünyayı İyileştirme Konusunda Yardımcı Olun" isimli, geri dönüşüştürülebilir atıkların toplanmasını ve ayrıştırılmasını hedefleyen ilk Atıksız Dünya kampanyasının lansmanı oldu. Kampanyanın dünyayı daha iyi bir yer haline getirme amacına, 10 gönüllünün yardımıyla 100 kg'dan fazla PET toplanarak ve Bedava Sarılma aktivitesi ile katkıda bulunuldu.

Müzik Festivali’nde Pet Şişe Toplama

CCI Tacikistan, Tacikistan’da yenilikçi fikirler ve projeler geliştiren gençlerle bir topluluk oluşturmayı teşvik eden Viral Ol Festivali’ne katıldı. Her yıl düzenlenen bu festival, "Sanat, İş ve İnovasyon" teması altında yaklaşık 1.500 genci bir araya getirdi. CCI Tacikistan festivale sanat alanı, projeksiyon alanı, müşterile için yemek alanı ve bir plastik toplama standı hazırlayarak katıldı. Sanat alanında resim yapacak katılımcılara Coca-Cola ve yemek, Coca-Cola ve sanat, Coca-Cola ve şehir gibi temalar verildi. Projeksiyon alanında, Coca-Cola'nın sanatsal reklamları, duvar resimlerinden oluşan animasyonlar ve dünyaca en ünlü 100 resmin gösterimi yapıldı. CCI müşterileri için hazırlanan yemek alanında, kendi yiyeceklerini yapıp satma fırsatı verildi. Ayrıca festivalde atıkların toplanması için bir plastik toplama standı da hazır bulunduruldu.

Kadını Güçlendirme Projeleri
Coozin Projesi

TCCC tarafından desteklenen Kadınları Güçlendirme Projesi Coozin, sıfır başlangıç sermayesi ile kadınlara kendi küçük işletmelerini kurma fırsatı sağlayan dijital bir platformdur. Halihazırda Özbekistan ve Tacikistan’da yürütülen proje ile kadınlar; lojistik, çevrimiçi ödemeler ve eğitimler dahil olmak üzere gerekli tüm hizmetlere dijital olarak bağlanarak serbest meslek fırsatlarından yararlanabiliyor. Platforma katılmadan önce kadınlara finansal okuryazarlık, psikoloji, fotoğrafçılık, girişimcilik ve mutfak becerileri konularında eğitimler veriliyor. Şu ana kadar Coozin Projesi ile Tacikistan'da 170 kadına erişim sağlandı. 50 kadın işletmesi ise platformda aktif olarak faaliyet gösteriyor.

U30+ Projesi

2021 yılında CCI Tacikistan U30+ Takımı, “Tacikistan’da Kadınları Güçlendirmek” temalı U30+ projesinde birincilik kazanmıştır. Projenin ismi "Hohari Man"; "Küçük Kız Kardeşim" anlamına gelir. Proje stratejisi Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'ne dayalıdır ve Tacikistan’daki Cinsiyet Eşitliği ile Kadın Güçlendirme konuları üzerine yoğunlaşır. Proje, BM Kadın Birimi ve Tacikistan'daki Türk Elçiliği ile işbirliği halinde eğitim ve uygulama olmak üzere 2 aşamada hayata geçirilmiş olup, 1 yıl süresince CCI Tacikistan, geleneksel kanallarda 32 kadın müşteri ile çalışarak onlara beceri ve iş geliştirme fırsatları sunarak motivasyonlarını ve katılımlarını arttırdı.

Kadınlar Günü Kutlaması

CCI Tacikistan, Nevruz festivali ve Kadınlar Günü'nü kutlamak için geleneksel Tacik desenleri ve unsurlarıyla tasarlanmış 200 hediye kutusu sipariş etti. Kutuların içinde Duşanbe'deki Kültür Merkezi'nde çalışan kadınlar tarafından üretilen el yapımı aksesuarlar hediye edildi.

CCI Gönüllüleri

Aktivite Gönüllüsü
Dünya Günü Maratonu

CCI Tacikistan gönüllüleri, aileleriyle birlikte Uluslararası Dünya Günü'nde Earth Day Maratonu’na katıldı. Her gönüllünün bir saat boyunca koşmasıyla gün boyunca yaklaşık 470 km’lik bir mesafe kat edilmiş oldu. Maraton öncesinde ve sonrasında CCI Tajikistan gönüllüleri atık toplama etkinliğine de katılarak Duşanbe'deki Zafer Parkı'nda 100 kg'den fazla atık toplamayı başardılar.

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfedin!

Ödüllerimiz

CCI Tacikistan En İyi FMCG Şirketi seçildi!
1 / 2