• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 657,00
  • Değişim 0,15%
TR | EN

CCI Özbekistan

Sayılarla CCI Özbekistan

1.6bn+
Çalışan
3
Şişeleme Fabrikası
38bn+
Satış Noktası
37mn+
Nüfus
6
Marka

Markalarımız

CCI Özbekistan Fabrikalarımız

CCI Özbekistan Fabrikalarımız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için, bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz:

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Özbekistan

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Su Geri Kazanım Projeleri
Kırsal Alanlarda Güvenli İçme Suyuna Erişim

Coca-Cola Vakfı tarafından finanse edilen, UNDP’nin "Kırsal alanlarda güvenli içme suyuna erişim sağlayarak Aral Denizi bölgesinde sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi" projesi ile Özbekistan’ın Harezm bölgesinde, kaliteli su kaynağına erişim yoluyla hedef nüfusun yaşam standartlarının iyileştirilmesi amaçlanıyor. Proje; altyapı inşası, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ile uygulama ve bakım faaliyetleri sürecinde görev alacak Topluluk Temelli Girişim Grubunun oluşturulması aşamalarını içeriyor. Karakalpakistan bölgesinde ise, saatte 8.000 litre kapasiteli tuzdan arındırma ekipmanının kurulumu ile 83 hane ve 2 okul olmak üzere yaklaşık 1.100 kişinin temiz suya erişimi hedefleniyor.

1 / 2
Atık Toplama Projeleri
"Go Wasteless" HORECA Toplama Projesi

HORECA sektöründe atık geri dönüşümünü teşvik etmeyi ve sektörün çevresel etkilerini azaltmayı amaçlayan proje kapsamında; HORECA, özel bir uygulama üzerinden, toplanan PET şişeleri doğrudan geri dönüşüm firmalarına satabilecek. Geri dönüşüm firmaları da hem verimli rota planlaması ile lojistik harcamalarını azaltacak hem de daha kaliteli bir hammaddeye daha az ödeme yapmış olacak. Yıl sonuna kadar, 120'den fazla HORECA, 1.650 ton PET şişeyi geri dönüştürebilecek ve 500 Kg PET şişe toplanarak geri dönüşüme gönderilecek.

1 / 2
Kadını Güçlendirme Projeleri
Coozin Projesi

TCCC tarafından desteklenen Kadınları Güçlendirme Projesi Coozin, sıfır başlangıç sermayesi ile kadınlara kendi küçük işletmelerini kurma fırsatı sağlayan dijital bir platformdur. Halihazırda Özbekistan ve Tacikistan’da yürütülen proje ile kadınlar; lojistik, çevrimiçi ödemeler ve eğitimler dahil olmak üzere gerekli tüm hizmetlere dijital olarak bağlanarak serbest meslek fırsatlarından yararlanabiliyor. Platforma katılmadan önce kadınlara finansal okuryazarlık, psikoloji, fotoğrafçılık, girişimcilik ve mutfak becerileri konularında eğitimler veriliyor. Şu ana kadar Coozin Projesi ile e Özbekistan'da 1.400 kadına erişim sağlandı. 50 kadın işletmesi ise platformda aktif olarak faaliyet gösteriyor.

1 / 1
Gençlerin Güçlendirilmesi Projeleri
Nobel Festivali

Coca-Cola Company desteği ile gerçekleştirilen dünyanın her yerinden öğrencilere ve genç bilim insanlarına, Nobel Ödülü sahipleri ve seçkin bilim insanlarıyla çevrimiçi olarak iletişim kurma olanağı sağlayan ve 4 gün süren Nobel Festivali’ne bu yıl 1.800 kişi, 10.000 öğrenci de çevrimiçi olarak katılım gösterdi.

1 / 1

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfedin!

Ödüllerimiz

CCI Özbekistan DaVinci Ödülleri’nde Tercih Edilen İşveren Seçildi