Bizi Tanıyın

Vizyonumuz

Keşfet

 Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde hızlı tüketim malları sektörünün en iyi şirketi olmak.

Müşteri ve Tüketici
Müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmak, tüketicilerimize her yaşam tarzına ve duruma uygun geniş bir ürün yelpazesi sunmak.
İnsanlar
Mükemmel iş yeri olmak.
Toplum
Sorumlu bir kurumsal vatandaş olmak.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde hızlı tüketim sektörünün en iyi şirketi olmak için çıktığımız yolda ürün portföyümüze ve ambalajlama alanındaki yeniliklere büyük önem veriyoruz. Ürünlerimizin daha fazla noktada satılmasını sağlıyor ve tüm gazlı içecekler portföyünde marka değerimizi arttırıyoruz. Müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmak, tüketicilerimize her yaşam tarzına ve duruma uygun geniş bir ürün yelpazesi sunmak için çalışıyoruz.

Gelir artışı sağlamak ve kar marjımızı artırmak için yaptığımız planları uygulamaya devam ediyor, mükemmel bir iş yeri olma hedefimize doğru adım adım ilerliyoruz.

Sorumlu bir kurumsal vatandaş olma amacımız doğrultusunda sürdürülebilirlik, şeffaflık ve kurumsal yönetim uygulamaları gibi alanlarda liderlik ediyoruz. CCI’ın güvenli bir iş yeri olması için çalışıyor, insan hakları ve iş yeri haklarına saygı duyuyoruz. Etkili politikalar, ürün yenilikleri ve aktif bir yaşam tarzına yönelik programlarımız ile tüketicilerimizin sağlığı için çalışıyoruz.

Stratejimiz

CCI olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde operasyon verimliliği için yaptığımız yatırımlar sayesinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Faaliyetlerimizi hızlandırıyor, artan üretimimiz ve başarılı iş yönetim biçimimiz sayesinde büyüyoruz.

Uzun vadede hedefimiz yüksek büyüme sağlamak ve kar marjını sürekli olarak artırmaktır. Ayrıca her zaman hissedarlarımız için sürdürülebilir ve karlı büyüme elde etmek amacıyla çalışıyoruz.

Operasyonel yetkinlik ve yeterlilik konularına odaklanıyor, müşterilerimizi anlamaya büyük önem veriyoruz.

Ticari yetkinliğimizi artırmak için müşteri taleplerini, tercihlerini ve eğilimlerini yakından takip ediyoruz. Yeni markalar, tatlar ve alternatif paketler sunarak ürün portföyümüzü genişletiyoruz. Gazlı ve gazsız içecek kategorilerindeki portföy genişlemesi, piyasada erişilebilirliğimizin artması ve etkinlik bazlı pazarlama çalışmaları sayesinde tüm segmentlerde büyüme elde ediyoruz. Uygulamalarımızı daha üst düzeye çıkarma amacımız doğrultusunda hem pazar payımızı hem de faaliyet gösterdiğimiz ülkelerdeki satış hacmimizi arttırıyoruz.

İşimizin her aşamasında verimlilik ve sürekli gelişime olan bağlılığımız sayesinde başarılı finansal sonuçlar elde ediyor, sürdürülebilirlik performansımızı en üst düzeye çıkarıyor ve hem çevreye hem de tüm paydaşlarımıza katkıda bulunuyoruz.

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2023.